• Sauna volných míst 30
  • Počet lidí v areálu 0
27. února 2021

Aquacentrum Delfínek

Kurzy a zápisy

Z důvodu stále platných opatření jsou všechny druhy kurzů „leden -  březen 2021“ pozastaveny, ze stejného důvodu zatím nebyly zahájeny ani zápisy do základních kurzů nebo na zbývající volná místa v kurzech pokračovacích či plaveckých. Předpokládáme, že jakmile nám bude provoz umožněn, kurzy i zápisy okamžitě zahájíme.  

Náhrady

Původně inzerovaný termín 1. 4. 2021, do kterého měly být vyčerpány všechny platné náhradní lekce z předcházejících období, budeme prodlužovat o období nuceného uzavření i v roce 2021. V tuto chvíli bohužel nedokážeme nový termín ještě stanovit ani ho předjímat.

Rezervační systém

Všechny kurzy jsou nyní pozastaveny,  z toho důvodu nefunguje ani rezervační systém vodních kurzů. Klienti nyní nemůžou své lekce omlouvat ani si za omluvené lekce rezervovat náhrady. Lekce ale všem přihlášeným klientům omlouváme automaticky a to až do doby,  než bude provoz obnoven. O plánovaném termínu zahájení kurzů budou klienti přihlášení do kurzů „leden – březen 2021“ informováni zde na našich nových webových stránkách, na facebooku a přihlášeným klientům pak budeme posílat i SMS.

OMEZENÍ PROVOZU PLAVECKÉHO STADIONU

Vážení zákazníci, z důvodu mimořádných opatření je Plavecký stadion včetně Delfínka uzavřen. Platí DO ODVOLÁNÍ. Prodej služeb a následně jejich čerpání umožníme, jakmile nám to vládní opatření dovolí. V případě jakýchkoliv změn Vás budeme průběžně informovat na facebooku a webových stránkách. Těšíme se na setkání!