• Sauna volných míst 44
  • Počet lidí v areálu 9

Upozornění: Odpovědi na dotazy uvedené v rubrice FAQ jsou zobecněné, zjednodušené a nemusí být platné pro každý podobný případ, protože v daném případě mohou existovat i jiné okolnosti, které mohou vést k jinému závěru. Odpovědi jsou informativní, orientační, nejsou právně závazným stanoviskem společnosti a nelze se na základě nich domáhat žádných práv.

Vstup dětem je do dětského bazénu povolen od 3 let, do krytého bazénu od 6 let.
Platnost vstupenek je do data vyznačeném na vstupence. Propadlé permanentky nevyměňujeme.
Zakoupíte si čip (cena je uvedena v ceníku) a nabijete si ho libovolnou částkou. Při nabití nad 300 kreditů vám bude přičten do čipu 10% bonus. Platnost kreditů je 1 rok od posledního nabití! Můžete pak chodit mimo pokladnu přes turnikety. Čip slouží zároveň jako „klíček“ k libovolné volné (otevřené) skříňce. Čip slouží pro vstup pouze jednoho abonenta.

Terminál pro platby kartou je na recepci (pokladně) plaveckého stadionu. Bankomat se v areálu nenachází.

Skupinové vstupné neposkytujeme, podmínky pro rodinné vstupné by nebyly splněny. Doporučujeme, aby si každý pořídil náramkový čip, který mu umožní rychlý průchod přímo turniketem a dobití více než 300 kredity je cenově zvýhodněno oproti dobíjení po menších částkách. Pro větší skupiny pravidelných zákazníků (sportovní kluby, firmy aj.) nabízíme možnost pronájmu vodní plochy.

Nošení plavecké čepice není povinné. Plavky se z hygienických důvodů nepůjčují, v omezeném rozsahu je možné si na recepci (pokladně) zakoupit pánské plavky.

V rámci našeho aquacentra Delfínek Vám rádi pomůžeme, kontaktujte recepci Delfínka na telefonu 585 434 482.

Úschovu jízdních kol nezajišťujeme, veřejná prostranství před budovou jsou uzpůsobena pro odstavení jízdních kol, ale jejich ochranu nezabezpečujeme. Pro úschovu cenností je možné využít bezpečnostní schránky v šatnách (poplatek 10 Kč).

Není třeba, každý zákazník si může svým čipem uzamknout kteroukoli aktuálně volnou skříňku.

Ubytování ani stravování nezajišťujeme, po dohodě je však možné stravování dohodnout s provozovatelem restaurace v našem areálu.

Ubytování ani stravování nezajišťujeme, po dohodě je však možné stravování dohodnout s provozovatelem restaurace v našem areálu.

Vstup do krytých bazénů a na tobogán je v plavkách šortkového střihu zakázán.

Ano, pronájem je potřeba s dostatečným předstihem alespoň 3 týdnů objednat u vedoucí PSO, email: srekova@aqua-olomouc.cz

Parkování je možné před bazénem na veřejném parkovišti.

Letní areál je v provozu s ohledem na aktuální počasí od 1.6. do 31.8. (v případě pěkného počasí do cca. 15.9.). Bližší informace o otevření letního bazénu naleznete v sekci aktuality.

Plavecký stadion Olomouc je provozován po celý rok s výjimkou Velikonočního pondělí, 24. a 25.12., 31.12. a 1.1.

V současné době skoky z věže nenabízíme, skokanská věž je mimo provoz.

O plánovaných odstávkách či opravách naše klienty vždy informujeme na našich stránkách v aktualitách. Neplánované odstávky mohou nastat v případě poruchy nebo např. nepříznivých povětrnostních či klimatických podmínek, kdy je z bezpečnostních důvodů atrakce odstavena (tobogán). Informace o odstavení atrakce nebo služby je pak na pokladně Plaveckého stadionu.