• Sauna volných míst 44
  • Počet lidí v areálu 15

Krytý Bazén

Plavci všech úrovní se mohou celoročně těšit na krytý bazén o rozměrech 50 x 20 m a hloubkou od 1,2 do 5 m. Bazén je vhodný jak pro zkušené sportovce, tak pro všechny plavce, kteří hledají příjemnou relaxaci ve vodě po náročném dni. Vstup do krytého bazénu je povolen dětem od 6 let za doprovodu dospělé osoby.

Součástí vnitřního areálu je také dětský bazén s dvojitou skluzavkou a veselým chrličem vody pro ty nejmenší plavce. Hloubka dětského bazénu je od 0,4 m do 0,9 m s teplotou vody 32 °C. 

Více informací o plavání pro veřejnosti či plaveckých kurzech zde.

Venkovní Areál

Kde jinde trávit horké dny než u bazénu? Pobavte se s přáteli a uspořádejte třeba plavecký závod! Venkovní areál nabízí plno zábavy pro celou rodinu.

Nechte se zlákat vodními atrakcemi! Pro děti je připravena skluzavka, vodní had, lachtan a další zvířecí kamarádi. Nejmenší návštěvníci mohou využít dětského brodítka s hloubkou od 0,15 m do 0,4 m.

Venkovní bazén měří 50 x 20 m, jeho hloubka je proměnná od 1,2 m do 1,8 m. Venkovní areál je dle provozních možností přístupný pouze přes letní pokladnu. Zázemí areálu tvoří převlékárny, WC a bufet. K občerstvení je k dispozici letní zahrádka přilehlé restaurace.

Více o venkovním areálu zde.

Parní Kabiny

Dopřejte si plnohodnotnou regeneraci v páře! Teplota v parních kabinách je udržována okolo 45 °C, doporučujeme je tedy i těm návštěvníkům, kteří hůře snášejí klasické sauny. Kombinace tepla a vlhka má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Parní kabina je vhodná pro prohřátí těla po plavání, jako prevence proti nejrůznějším onemocněním či jako omlazující kůra pro vaši pokožku. Plavecký bazén Olomouc disponuje dvěma parními kabinami, zvlášť pro ženy s kapacitou 9 osob, a zvlášť pro muže s kapacitou 11 osob.

Více informací o parních kabinách zde.

Sauna

Věděli jste, že během pobytu v sauně odpaříte až 10 g potu za jednu minutu? Saunování podporuje odolnost proti nachlazení, chřipce, přispívá i krásné pleti a dobré náladě. Odbourejte stres a uvolněte se v naší sauně se dvěmi potírnami. 

Každá potírna je vybavena elekrickými kamny s lávovými nebo žulovými kameny a kapacitou 12 a 23 osob. Součástí sauny jsou také odpočinková lehátka s dekami a očistné i ochlazovací sprchy.

Více informací o sauně zde.

Tobogán

Jako o závod! Kdo z vás jako první vystoupá na tobogánovou věž a užije si úžasnou jízdu plnou zábavy? Uzavřený tobogán měří 81,6 m a je přístupný po celý rok. Vstup na tobogán je povolen osobám od 8 let.

Whirlpool

Oddejte se relaxaci v teplé perličkové lázni. Whirlpool vás potěší 12 hydromasážními tryskami, 80 vzduchovými tryskami a teplotou vody 33 °C. Kapacita bazénu je 11 osob. Dětem vstup povolen od 6 let za doprovodu dospělé osoby.