• Sauna volných míst 45
  • Počet lidí v areálu 0

Základní informace:

Letní bazén je otevřen od 1.6. do 31.8. vždy s ohledem na aktuální předpověď počasí. Plavání v těchto bazénech je nabízeno v rámci plavání pro veřejnost.

Venkovní areál je přístupný přes letní pokladnu. Zázemí areálu tvoří převlékárny, WC a bufet. K občerstvení je k dispozici letní zahrádka přilehlé restaurace.

 

Bazén

Venkovní areál Plaveckého bazénu Olomouc nabízí plno zábavy pro celou rodinu. Hlavní venkovní bazén je 50 m dlouhý a 20 m široký s proměnnou hloubkou od 1,2 m do 1,8 m. Teplota vody venkovního plaveckého bazénu se pohybuje okolo 20-25 °C. Bazén splňuje kritéria FINA pro pořádání plaveckých závodů.

Upravená plocha okolo bazénu návštěvníkům nabízí několik odpočinkových zón s více něž 200 lehátky a několika nerezovými sprchami.

 

Dětské brodítko

Součástí venkovního areálů je také rozlehlé dětské brodítko o rozměrech 7,9 x 5,2 m a proměnnou hloubkou od 0,15 m do 0,40 m. Teplota vody v dětském brodítku se pohybuje okolo 28-30 °C. O čistotu vody v dětském brodítku se stará nově instalovaná filtrační technologie s ozonizací.

 

Atrakce

Dětské brodítko je vybaveno několika dětskými atrakcemi, mezi které patří dětská skluzavka, vodní had, vodní zvon, velryba a lachtan tryskající vodu a vodní ježek.